top of page

SKUSTUVAI

SKUTIMASIS DAUGELIUI VYRŲ - RITUALAS

Kiekviena sistema turi savo individualius privalumus ir reikalauja specialios skutimosi technikos

SKUTIMOSI PEILIUKAS FUSION

KEIČIAMOS GALVUTĖS

Žymiai pranašesni už vienkartinius skutimosi peiliukus. Taip yra dėl kelių priežasčių. Pirmoji – jie yra daugkartinio naudojimo, todėl nusipirkus tokio tipo barzdos skustuvą, jums nereikės jo išmesti kitą dieną. Antroji priežastis yra komfortas. Šio tipo keičiamos galvutės dažniausiai būna su penkiais peilukais. Būtent dėl šios priežasties jūs apsiskutate žymiai greičiau, o veido odos dirginimas yra žymiai mažesnis.

SKUTIMOSI PEILIUKAS MACH3

KEIČIAMOS GALVUTĖS

Žymiai pranašesni už vienkartinius skutimosi peiliukus. Taip yra dėl kelių priežasčių. Pirmoji – jie yra daugkartinio naudojimo, todėl nusipirkus tokio tipo barzdos skustuvą, jums nereikės jo išmesti kitą dieną. Antroji priežastis yra komfortas. Keičiamos galvutės dažniausiai būna su trimis peiliukais. Būtent dėl šios priežasties jūs apsiskutate žymiai greičiau, o veido odos dirginimas yra žymiai mažesnis.

SAUGŪS SKUTIMOSI PEILIUKAI

TOKIUS NAUDOJA MŪSŲ TĖVAI IR SENELIAI

Metalinė rankenėlė prie kurios prisukama metalinė galvutė į kuria yra tvirtinamas peiliukas, liaudiškai dar vadinamas „britva“. Galvutė yra specialios lenktos formos ir dėl lenktos formos sumažėja tikimybė įsipjauti ar įsibrėžti.

SEKITE MUS

  • Grey Facebook Icon
bottom of page