top of page

SKUTIMOSI ŠEPETĖLIAI

SKIRTAS VEIDUI IŠMUILUOTI

NATŪRALI TERAPIJA

Skutimasis šepetėliu, skutimosi kremo ar muilu gerokai pralenkė skutimosi želė iš flakono. Tankus natūralaus plauko šepetėlis, muiluodamas masažuoja odą ir suminkština barzdos plaukelius prieš skutimąsi. Šepetėlis, pakabintas plaukeliais žemyn, visada bus sausas ir paruoštas sekančiam skutimuisi. Siekiant išsaugoti šepetėlį ir norint, kad jis tarnautų daugelį metų, stovelis tiesiog būtinas. Didžiausia klaida - statyti šepetėlį plaukeliais į viršų, nes susikaupusi drėgmė per laiką sugadina šepetėlio kotelį.

BARSUKO PLAUKO

ŠEPETĖLIS SILVER - TIP

Taip vadinami  aukščiausios kokybės šepetėliai. Tokiems šepetėliams gaminti naudojami barsuko kaklo plaukeliai, kurie rankiniu būdu atrenkami, išrūšiuojami, jokiu būdu neapipjaustomi ir nebalinami. Todėl kiekvienas Silvertip šepetėlis yra unikalios formos  ir natūralios spalvinės gamos. Toks šepetėlis puikiai sugeria vandenį, juo greitai ir lengvai išplaksite standžią putą. Rinktinių plaukelių šepetėlis švelniai muiluoja odą, neerzina jos ir nealergizuoja.

BARSUKO PLAUKO

 ŠEPETĖLIS FINE

Tai yra labai geros kokybės šepetėlis, gaminamas  iš barsukų nugaros plaukų. Super badger  šepetėlio  plaukai yra ilgesnis ir minkštesnė nei Best badger  šepetėlio. Šiam šepetėliui gaminti naudojama daugiau plaukelių , nei Best badger. Jie, kaip ir Silver- tip badger surenkami rankiniu būdu. Super badger skutimosi šepetėlis turi šviesų šepetėlio paviršių, ši spalva išgaunama balinant. Tokiu šepetėliu išplakama standi, geros kokybės muilo puta, juo švelniai išmuiluosite odą.

BARSUKO PLAUKO

ŠEPETĖLIS PUR

Paprasčiausias barsuko plaukų šepetėlis gaminamas mašininiu būdu iš apatinės kailio dalies plaukelių. Plaukeliai yra storesni, todėl imamas mažesnis jų kiekis. Šepetėlis surenkamas, apkarpomas, suformuojama šepetėlio galvutės forma. Lyginant pagal kainą, jis  yra žymiai pigesnis, nei Silver-tip arba Super badger šepetėliai. Nepaisant  to, pirkti Pure badger yra daug geresnis pasirinkimas nei šerno šerių ar sintetinio plauko šepetėlį.

SINTETINIS PLAUKO

 ŠEPETĖLIS FIBRE

Sintetika gerai tuo, kad jai beveik nereikia priežiūros, labai greit džiūną, sunku sugadint, tinka žmonėms gyvenantiems komandiruotėse. Sintetikos minusai - plaukas nepasiima į save vandens, plaukas per visą ilgį vienodas.

SEKITE MUS

  • Grey Facebook Icon
bottom of page